Česká Kanada - ubytování

Ubytování Česká Kanada - penzion v zimě

Chalupa se nachází na náhorní planině mezi obcemi Terezín, Nový Svět a Valtínov, v nadmořské výšce 680 metrů. Do krajiny je zde zasazeno několik stavení a historicky se jim říká Jednoty u Valtínova. K samotám vede polní písčitá cesta, která je v letním období sjízdná s mírnou opatrností, v zimě záleží na sněhových podmínkách, o kterých vás budeme informovat.

V přízemí chalupy je velká společenská místnost s kuchyňským koutem a kamny, úklidová komora a samostatné WC, v podkroví jsou prostory na relaxaci a spánek - 2 samostatné apartmány s vlastním sociálním zařízením.

Apartmán U třešně je orientovaný na východ a nabízí velkou místnost se 4 lůžky, 2 malé ložničky po 2 lůžkách, koupelnu se 2 umyvadly, WC a sprchovým koutem, samostatné WC a čtecí koutek.

Fotogalerie Apartmánu U trešně.

Apartmán S obrazem je orientovaný na jih a nabízí nádherný výhled do okolí. Ve větší místnosti jsou 4 lůžka, menší ložnice má 2 lůžka, dále je vybaven koupelnou s umyvadlem a sprchovým koutem a samostatným WC.

Fotogalerie Apartmánu S obrazem.

Plánek rozmístění pokojů

 

Kuchyňská linka je vybavena 2 ledničkami, indukčním vařičem, myčkou nádobí, elektrickou pečící troubou, varnou konvicí, mikrovlnnou troubou, opékačem topinek, toustovačem a ručním šlehačem, takže umožňuje komfortní přípravu jakéhokoliv pokrmu. Do domluvě lze zapůjčit výčepní zařízení. Na kuchyň navazuje menší sklípek, kde jsou pro zájemce k dispozici pěkná lahvová vína z brněnské vinařské oblasti..

Televize není záměrně k dispozici a v celé oblasti je horší i telefonní signál.

Za chalupou je travnaté hřiště, kde jsou sloupky na volejbal, dále trampolína, koš na basketbal, ve stodole je kulečníkový a pingpongový stůl a možnost parkování kol.

Před chalupou je venkovní ohniště s posezením. 

U chalupy je 5 parkovacích míst.

Kousek od ubytování máme pro naše hosty k dispozici také aktuálně opravený rybník.

Další informace najdete v příručce pro hosty, kterou doporučujeme si před příjezdem přečíst.

 

 

Naše chalupa v srdci České Kanady

 

Kuchyně na naší chalupě

Kuchyně na naší chalupě

 

Vyhledávání

Kontakt

Ubytování v srdci České Kanady Valtínov 82
37862 Kunžak
+420.777550788

Rezervace ubytování

 

Pod tímto tlačítkem je kalendář, ve kterém po prokliknutí uvidíte možné volné termíny.

 
POZOR - od 1.1.2024 nové ubytovací podmínky a cena.
 

Apartmán S obrazem

Apartmán U třešně

Společné prostory

Společné prostory

Původní chalupa

 Koupelna 

Sociální zařízení