Partnerské weby

 

Tjumeny - Potulná trampská osada. 

 

Ubytování na Vysočině na Statku pod Javořicí. Nově rekonstruovaný penzion nabízí pro rodiny s dětmi kouzelné chvíle v srdci Vysočiny. Na své si přijdou nejenom turisté a cyklisté ale také milovníci koní, pro něž pořádáme vyjížďky na koních

 

Ubytování Velká Úpa - Penzion Javoří mlýn po kompletní rekonstrukci leží na úpatí hory Javor, na západním okraji Velké Úpy v Krkonoších, naproti sedačkové lanovce Portášky. Ubytování Pec pod SněžkouČapkova chata přímo na sjezdovce Zahrádky v centru Krkonoš.

 

Ubytování Seč nabízí chatky nedaleko Sečské přehrady v dostupnosti cyklostezek a sportovišť.

 

Dobrý šperk - eShop s širokou nabídkou stříbrných a ocelových šperků - náušnice, prstýnky, řetízky, přívěšky. V nabídce také řada značkových hodinek pánských i dámských. Široký výběr snubních prstýnků, šperků s drahými kameny a českým granátem.  Vlastní prodejna - klenotnictví v centru Kyjova.

 

Autoškola Brno - Pohodová autoškola P& P nabízí výcvik řidičů všech skupin. Školení řidičů profesionálů i referentských vozidel.

 

Vedení účetnictví Praha - nabídka komplexních služeb v oblasti vedení účetnictví a daňové optimalizace.

 

Dodáváme plynové vyvíječe páry – malá a kompaktní zařízení na nerezovém rámu. Zařízení mají nízké náklady na instalaci, účinnost až 92% a jednoduchou obsluhu. Zajišťujeme kompletní dodávku, instalaci i servis.

 

Repasované vyvíječe páry - kvalitní a přitom levné řešení. Nabízíme vyvýječe páry po kompletní repasi. V nabídce repasované i nové vyvíječe páry Certuss, elektrické vyvíječe páry GHIDINY, plynové vyvíječe VPA i vyvíječe čisté páry STIGEN.

 

 

Doprava mikrobusem  s řidičem. Luxusní mikrobus Volkswagen California Beach je k dispozici pro firemní akce, doprava na výlety, společenské akce, pro sportovce. Doprava minibusem s profesionálem.

 

Kompletně.cz - Portál, katalog a vyhledávač internetových stránek

Vyhledávání

Kontakt

Ubytování v srdci České Kanady Valtínov 82
37862 Kunžak
+420.777550788

Rezervace ubytování

 

Pod tímto tlačítkem je kalendář, ve kterém po prokliknutí uvidíte možné volné termíny.

 
POZOR - od 1.1.2024 nové ubytovací podmínky a cena.