Golfové hřiště Nová Bystřice

19.09.2012 14:40

 

Mistrovské hřiště Mnich

Návrh golfového hřiště pochází z dílny rakouských architektů Günthera a Gerolda Hauserových. Jejich plánem bylo navrhnout a postavit hřiště, které bude působit dojmem, jako by zde bylo odjakživa. 
Hřiště je dokonale přizpůsobené místní krajině České Kanady, která je pro tento sport jako stvořená. Právě příroda nadělila tomuto místu nezapomenutelnou atmosféru. Hřiště je rozděleno do několika oddělených sekcí s mnoha impozantními průhledy a nabízí hráčům opravdový zážitek z golfu a přírody.

 

Veřejné hřiště Nová Bystřice

Devítijamkové hřiště Nová Bystřice bylo prvním veřejným hřištěm v České republice. Není příliš náročné a patří mezi oblíbená hřiště pro začínající golfisty. Je zasazeno do mírně zvlněné krajiny a nabízí hráčům ideální podmínky nejen pro trénink.

 

 

Golfové hřiště Telč

Do malebné krajiny nedaleko Telče (památka Unesco) je zasazen unikátní golfový areál. Na ploše 70 hektarů je vystavěno 18 jamkové hřiště mezinárodních parametrů, které hostí i turnaje PGA Czech. Každá jamka hřiště, které je umístěno v mírně zvlněné krajině s množstvím vodních ploch a vzrostlých lesů, je osobitým způsobem zajímavá a postupně překvapí hráče něčím jiným. Hřiště je situováno v nádherné přírodní scenérii Vysočiny. Hráči golfu ocení kromě hráčské zajímavosti také velmi krátké přechody mezi jednotlivými jamkami, jejich přehledné uspořádání, stejně jako klidnou atmosféru hřiště a okolí.

 

 

Vyhledávání

Kontakt

Ubytování v srdci České Kanady Valtínov 82
37862 Kunžak
+420.777550788

Rezervace ubytování

 

Pod tímto tlačítkem je kalendář, ve kterém po prokliknutí uvidíte možné volné termíny.

 
POZOR - od 1.1.2024 nové ubytovací podmínky a cena.